HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız Antalya ve Tüm İlçelerinde Asansör Kiralama, asansörlü Taşımacılık, Asansörlü Evden Eve Taşımacılık  Hizmeti vermektedir, Asansörümüzle Otel - Motel  - Moloz, Harfiyat  ve Tüm İnşaat Malzemelerinin Taşımacılığını Yapmaktayız Ayrıca Firmamız Şehir İçi ve Şehirler arası Evden Eve Taşımacılık İşlerinizde Uzman Ekibimizle Sigortalı Ambalajlı ve Depolu Taşımacılık Yapmaktadır.

Evden eve nakliyat konusunda Antalya ve Tüm Türkiyeye sunmuş olduğumuz hizmet ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile başlar. Konu hakkında eğitimli ve tecrübeli personellerden oluşan bir ekibimiz nakliye öncesinde evinize gelerek eşyaların nitelikleri hakkında, binanın durumu hakkında ve eşyaların gideceği yol hakkında çeşitli incelemelerde bulunarak bir rapor hazırlamaktadır.

Bu işlemin hemen ardından ortaya çıkan rapora göre taşıma ekibimiz nakliye gün ve saatinde tam anlamı tam teşekküllü bir şekilde hazır olmaktadır. Nakliye personellerimizin her biri güncel konular hakkında bilgi sahibi ve tecrübelidir. Bu konuda personellerimize sunmuş olduğumuz eğitim programlarının büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Nakliye işlemi firmamızın bünyesinde bulunan teknolojik teknik teçhizat ile özenle paketlenerek özel tasarım Asansörlerimiz aracılığıyla nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Yeni adrese varıldığında ise nakliye personelimiz aynı özenle paketleri açarak sizlerinde yönlendirmeleri ile eşyaları yerine yerleştirmekte ve hazır hale getirmektedir.

Akseki Asansör Kiralama,Aksu Asansör Kiralama,Alanya Asansör Kiralama,Demre Asansör Kiralama,Döşemealtı Asansör Kiralama,Elmalı Asansör Kiralama,Finike AAsansör Kiralama,Gazipaşa Asansör Kiralama,Gündoğmuş Asansör Kiralama,İbradı Asansör Kiralama,Kaş Asansör Kiralama,Kemer Asansör Kiralama,Kepez Asansör Kiralama,Korkuteli Asansör Kiralama,Konyaaltı Asansör Kiralama,Kumluca Asansör Kiralama,Manavgat Asansör Kiralama,Muratpaşa Asansör Kiralama,SerikAsansör Kiralama

 

Antalya Evden Eve Nakliyat